Jump to content
Age of History Games

sussolini

Baron
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

996 profile views
 1. In an effort to unite the Age of History community, I have created a public Discord server dedicated to the game. This is nothing new, Winnie the Paramoun Leader previously created a server with the same purpose, but that was recently deleted after a long stage of inactivity. I am going to try to prevent that from happening again, and hopefully, with aggressive enough advertising, that will be possible. The server invite is https://discord.gg/BJ8XeYgBjm, join and help make this community thrive again.
 2. "Britain isn't in europe, it's an island"
 3. HUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
 4. Two Minutes to Midnight is a mod that I am working on that is not focused on any specific scenario or time period. As of now it's little more than a testbed, so I will not be posting the download link here. Instead, you can join my discord server: https://discord.gg/MM7WWjTfCe and download the mod there.
 5. Ja pierdole ale mam zjazd Nie chwytam gwiazd Jak kłoda leżę Nie wierzę co się dzieje Jak kura z głodu pieje Jak wilkołak do księżyca W głowie dziury jak ulica Przed twoją chatą Rozpuszczam się jak baton Który leży na blaci Zejście jest jak nie wciągacie Bracie kurwa ryj mi krzywi W głowie burdel jak w TV Mnie nie dziwi taki stan Brak towaru w myślach ćpam Radę dam albo nie dam Wszystko kurwa z chaty sprzedam W sumie mam już przejebane Wszystko jednak jest sprzedane Ja pierdole same długi Kinol jak u tabalugi Dzień drugi bez walenia Gdzie jest wąż biała chemia Jebane zejście tak wykańcza Jakby
 6. lucas lateo est

  paullulum suspiciosus

×
×
 • Create New...