Jump to content
Age of History Games

sussolini

Baron
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sussolini

 1. "Britain isn't in europe, it's an island"
 2. HUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
 3. Two Minutes to Midnight is a mod that I am working on that is not focused on any specific scenario or time period. As of now it's little more than a testbed, so I will not be posting the download link here. Instead, you can join my discord server: https://discord.gg/MM7WWjTfCe and download the mod there.
 4. Ja pierdole ale mam zjazd Nie chwytam gwiazd Jak kłoda leżę Nie wierzę co się dzieje Jak kura z głodu pieje Jak wilkołak do księżyca W głowie dziury jak ulica Przed twoją chatą Rozpuszczam się jak baton Który leży na blaci Zejście jest jak nie wciągacie Bracie kurwa ryj mi krzywi W głowie burdel jak w TV Mnie nie dziwi taki stan Brak towaru w myślach ćpam Radę dam albo nie dam Wszystko kurwa z chaty sprzedam W sumie mam już przejebane Wszystko jednak jest sprzedane Ja pierdole same długi Kinol jak u tabalugi Dzień drugi bez walenia Gdzie jest wąż biała chemia Jebane zejście tak wykańcza Jakby
 5. lucas lateo est

  paullulum suspiciosus

 6. ubi lucas suspiciosus est

  1. Yuri05

   Yuri05

   sussy lukasz

 7. yeah that was there before
 8. Just in case anybody has an issue, like I did, with one of the halves of the background image not showing up in game, you may have to extend the width of the images horizontally, try doubling the width of the left image leftwards, and doubling the width of the right image rightwards.
×
×
 • Create New...