Jump to content
Age of History Games
Hacktor

Rise Of Africa

Rise Of Africa  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, Hacktor said:

@Deniz Sahin Akkaya very shame

Çok eyaletli modlarda eğer kapitüle sistemi yoksa oyun bir işkence haline geliyor zatenn @Trans-Amurkapitüle sistemini yaptı eğer olay oyumsa şu anda bir çok moddan bir şey beklemiyorum addon rise of africa bence bu yükün altından 3 veya tek kişi çıkılması zor ama başan yapmak yerine project alphanın sadece normal haritasından afrikayı dışında her yeri silip oraları kullanabilirdin

Edited by Deniz Sahin Akkaya

3 hours ago, Hacktor said:

@Deniz Sahin Akkaya very shame

Üzülüp kırılıcaksan bu modu yapmicaksın benim gibileri çok çıkıcak önemli olan modu yapıp bana hirslanman çıkarsa oynar mıyım oynarım dener miyim denerim ama boyle yaparsan büyük ihtimal bu mod çıkmaz

Edited by Deniz Sahin Akkaya

6 hours ago, Deniz Sahin Akkaya said:

Üzülüp kırılıcaksan bu modu yapmicaksın benim gibileri çok çıkıcak önemli olan modu yapıp bana hirslanman çıkarsa oynar mıyım oynarım dener miyim denerim ama boyle yaparsan büyük ihtimal bu mod çıkmaz

Yok lan uiheuehegd7ei33ihd ne kırılcam üzulcem bi hayrdedin diye xD sadece sen Hayır demişsinya öylesine yazdım

On 5/30/2021 at 3:18 PM, Deniz Sahin Akkaya said:

Üzülüp kırılıcaksan bu modu yapmicaksın benim gibileri çok çıkıcak önemli olan modu yapıp bana hirslanman çıkarsa oynar mıyım oynarım dener miyim denerim ama boyle yaparsan büyük ihtimal bu mod 

2 hours ago, 2015x said:

👍

Thx