Jump to content
Age of Civilizations
  1. Beter Griffin

Beter Griffin

2. Cristiano Gaben

Cristiano Gaben

• Similar Content

• By BARTEKO
      Siemka może ktoś z was natknął się na taki problem podczas próby wczytania gry gdy klikacie wczytaj grę  gra się wysypuje można to naprawić bez reinstalki gry  :]
      Usuwamy wszystko jak na ss stracimy zapisane gry ale zyskamy możliwość wczytania nowej gry

Mam nadzieje że komuś pomogłem ja ten błąd miałem kilka razy i zawsze takim sposobem szło naprawić.
      Pozdrawiam

• By İsfendiyarBey
      sonraki tura geçmeyi denediğimde yenildin hatası ile karşılaşıyorum ama resimde göreceğiniz üzere yenilmeme imkan yok. yardım edebilir misiniz?
      I press the next round button and I'm getting ''defeated'' error. But there is no way to be defeated. Can you help? Yeni Bit Eşlem Resmi.bmp

• By Mic
      Hello Lukasz!
      I was creating a Cold War scenario with events, in this scenario there are many events, when I went to test, some events did not happen ... I checked several times to see if I found any error that was preventing the event and found nothing, so I assume it is a bug, from time to time it goes, and sometimes not, the event was to leave an independent country in such date, but it did not occur, this is hindering me to create the scenario and spread it to the community. Thank you for reading this topic!  
    • By Chexier
      In a sunny day, I was making my WW2 scenario. But then I exit the game and entered it again. I started my scenario in specator mode, waited a few turns and realised my events stopped working, even though I didn't modify anything. The events auto-corrupted!
      Lukasz, you gotta fix those bugs fast.
  • Popular Now