Jump to content
Age of Civilizations
Maciej

Why aoc2 is dead?

Recommended Posts

Drogi Łukaszu, nie wiem czy szykujesz coś większego w grze czy tez nie, ale aktywność na forum jest strasznie niska. Ludzie pytają się i maja problemy lecz nikt im na nie nie odpowiada. Brałeś pod uwagę przyłączenie do forum kilku moderatorów? Czy w grze wkrótce pojawi się coś nowego? Osobiście liczyłbym na fronty i ułatwienie procesu zaznaczania prowincji uzyskanych przy podpisywaniu pokoju, ale także bardziej rozbudowane zawieranie sojuszy i dodanie innych form dyplomatycznych np. Unia personalna i realna czy unia gospodarcza. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam, krzmaciek.

Może ja napiszę, co myślę. Jeżeli chodzi o moderatorów, support to się zgadzam. Gra chyba nie otrzyma dodatkowego wsparcia od twórcy, a mapy i scenariusze są bez większego  sensu - społeczność robi ich baardzo dużo. Dlatego uważam, że na forach dot. nowego/odświeżonego kontentu jest duża aktywność, wkońcu AoC2 to mała produkcja stworzona przez jedną osobę. Ułatwienia mogłyby zostać dodane (jak zaznaczanie prowincji pędzlem traktacie pokoju), ale przez nowe mechaniki gra straciłaby urok, prostotę. Jeżeli czegoś ci brakuje, to poszukaj na stronie gry.

Edited by Creyden