Jump to content
Age of Civilizations
Kerems2434

UPDATE(2): On The Verge Of War MOD (WW1,1846,Victorian Era+++, The Distribution 1967, WW3) - (5 Scenario and 246 Events) - (Mobile and PC Compatible)

Recommended Posts

3 minutes ago, Kerems2434 said:

Arkadaşlar, ya anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz. Normalde böyle bir modu yapmak yaklaşık 1 ay ister. Bundan daha kötü modlara bile 1- 1.5 ayını verenler var.  Ve aksilik şu ki İspanya haritasını oyuna aktaracak arkadaşımız 2 gündür aktif değil. Biraz anlayış....

as i said its cool that you are making this mod and i thank you but just give a appropriate release date nobody forces you to make it so fast

17 minutes ago, Kerems2434 said:

Arkadaşlar, ya anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz. Normalde böyle bir modu yapmak yaklaşık 1 ay ister. Bundan daha kötü modlara bile 1- 1.5 ayını verenler var.  Ve aksilik şu ki İspanya haritasını oyuna aktaracak arkadaşımız 2 gündür aktif değil. Biraz anlayış....

Birşey demiyorum yanlış anlamayın çok zor bir şey ben yapamazdım asla ama, yani sürekli yarın geliyor deyip gelmemesi insanları endiselendirir diye dedim net bir tarih verirseniz daha is varsa insanlar için daha yararlı olur diye düşünüyorum çok teşekkür ederim ilginiz için bu arada