Jump to content
Age of History Games

ieunal61

King
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ieunal61 last won the day on November 24 2019

ieunal61 had the most liked content!

About ieunal61

 • Birthday 08/24/2004

Recent Profile Visitors

5,117 profile views

Single Status Update

See all updates by ieunal61

 1. Ensar Reis. On the Verge Of War'a yardım etmek istiyormuşsun. Aga acayip sıkıştık tam yardıma ihtiyacımız vardı. İlaç gibi geldi bu haber. Eğer tamam diyorsan nelerde yardım edebileceğini söyleyeyim.

  1. Show previous comments  8 more
  2. Kerems2434

   Kerems2434

   en başta dediğim gibi ülkeler arası ilişkiler +50 nin üzerinde olmalı bu devletler afrikadaki leri yapmöanıza gerek yok onlar ww3 e katılmaz ww3 genelde avrupa amerikanın bir kısmı rusya çin iskandinavlar ve ortadoğu da geçmeli bu yüüzden sadece bu bölgelerde bulunan devletlerin ilişkilerini yükseltmeniz yeterli. bunun haricinde 50 event şart ve 50 eventi çoğunlukla birbirini tetikleyen eventler yapmaya çalışın. ve eventlerin çoğu en az iki seçenekli olursa iyi olur. bence ww3 2022-2027 arası tarihlerde başlamalı. taraflar rusya ve amerikanın tarafı olarak ikiye ayrılmalı. savaş başladığında bütün devletler ecvent gitmeli. rusyanın tarafına katılması muhtemel olan devletlere.

   1. rusyanın tarafına katıl

   2. savaşa katılma denmeli.

   fakat bütün ülkelerin ww3 e katılması için 2. seçeneğin ağır bir cezası olması gerekli. örneğin rusya bloğundaki bütün devletlerle ilişkisinin -50 gerilemesi gibi. aynı şey amerikan tarafı içinde geçerli. amerikanın tarafına geçmesi muhtemel devletlere.

   1.amerikanın tarafına geç

   2. tarafsız kal

   denmeli ve reddedmenin cezası yine aynı şekilde olmalı. bir de iskandinavlar için ayrı bir plan var. iskandinav devletlerine event gitmeli ve bu sefer.

   1. iskandinavlar kendi bloğunu oluşturmalı

   2.amerika tarafına katıl

   3.tarafsız kal denmeli.

   son olarak oyunun başında savaş çıkmaması için de devletler arasında saldırmazlık veya savunma paktları gibi paktlar yapmanız iyi olur.

  3. ieunal61

   ieunal61

   Knk ilişkileri +50yapmaya gerek yok.2023 e kadar savaş çıkmamasını sağlayabiliriz 

  4. Kerems2434
×
×
 • Create New...