Jump to content
Age of History Games

Filmy ~ Bastardi 4: Reparát (2023) Celý Film Online CZ-SK a Zdarma

Event details

 Share

Sledujte filmy Bastardi 4: Reparát (2023) film online cz zdarma dabing i titulky, sledovani Bastardi 4: Reparát celý film Český rozlišení Ultra HD a 4K.

Celá recenze filmů o Bastardi 4: Reparát a bezplatné stažení v češtině.

Kde Sledovat Bastardi 4: Reparát Filmy Online Zdarma:

Klikněte zde pro shlédnutí filmu Bastardi 4: Reparát - Online zdarma v HD


Bastardi 4: Reparát online cz zdarma? Zjistěte, kde můžete sledovat obsah online z nabídky 7 služeb.

Kde sledovat Bastardi 4: Reparáta?

několik způsobů, jak sledovat film Bastardi 4: Reparát online v USA Můžete použít streamovací službu, jako je Netflix, Hulu nebo Amazon Prime Video. Film si také můžete vypůjčit nebo zakoupit na iTunes nebo Google Play. sledujte jej na vyžádání nebo ve streamovací aplikaci dostupné na vašem televizoru nebo streamovacím zařízení, pokud máte kabel.

Co je to film Bastardi 4: Reparát?

Bastardi 4: Reparát (v některých zemích s podtitulem Forces of Nature ) je americký počítačově animovaný romantický komediálně-dramatický film z roku 2023 produkovaný Walt Disney Pictures a Pixar Animation Studios a distribuovaný Walt Disney Studios Motion Pictures . Režíroval Peter Sohn a produkoval Denise Ream, napsali ho Sohn, John Hoberg, Kat Likkel a Brenda Hsueh, [a] s Pete Docterem , který slouží jako výkonný producent. Celkově 27. celovečerní film produkovaný studiem , ve filmu hrají hlasy Leah Lewis , Mamoudou Athie ,Ronnie del Carmen , Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey a Catherine O'Hara . Příběh odehrávající se ve světě obývaném antropomorfními prvky přírody sleduje živel ohně Ember Lumen (Lewis) a vodní živel Wade Ripple (Athie), kteří se setkají a zamilují se poté, co je Wade přivolán nehodou instalatéra v samoobsluze vlastněné Emberin otec, Bernie (Del Carmen).

Po vydání The Good Dinosaur (2015) začal Sohn na projektu pracovat. Navrhl tento koncept Pixaru, aby vyvinul Elemental na základě myšlenky, zda se oheň a voda mohou někdy spojit nebo ne . Elemental čerpá inspiraci ze Sohnova mládí, vyrůstajícího jako syn přistěhovalců v New Yorku v 70. letech 20. století, přičemž zdůrazňuje výraznou kulturní a etnickou rozmanitost města, zatímco příběh je inspirován romantickými filmy jako Hádej, kdo přijde na večeři (1967 ) , Moonstruck ( 1987) a Amélie (2001). Pro účely výzkumu strávil produkční tým mnoho hodin sledováním prohlídek města na YouTubejako Benátky a Amsterdam pro inspiraci. Animační nástroje byly použity k návrhu vizuálních efektů a vzhledu každé postavy, zejména Ember a Wade. Produkce na Elemental trvala sedm let, a to jak ve studiu, tak u filmařů doma, přičemž příběh se dotvářel na dálku. Thomas Newman složil a dirigoval původní hudbu k filmu, což znamená jeho čtvrtou spolupráci s Pixarem po Hledá se Nemo (2003), WALL-E (2008) a Hledá se Dory (2016). S rozpočtem 200 milionů dolarů jde o jeden z nejdražších animovaných filmů, které kdy byly natočeny.


Kdy vyjde film Bastardi 4: Reparát?

Bastardi 4: Reparát debutoval mimo soutěž jako závěrečný film na 76. filmovém festivalu v Cannes 27. května 2023 a ve Spojených státech byl uveden 16. června ve formátech RealD 3D , 4DX a Dolby Cinema . K dnešnímu dni vydělal 361 milionů dolarů. Film získal chválu od kritiků za svou animaci, ačkoli jeho scénář byl ve srovnání s předchozími filmy Pixar považován za zdrcující.


Kdo je obsazením filmu Bastardi 4: Reparát?

Leah Lewisová
Mamoudou Athie
Ronnie Del Carmen
Shila Ommi
Wendi McLendon-Covey
Catherine O'Hara


Kompletní údaje o filmu Bastardi 4: Reparát

Bastardi 4: Reparát
Bastardi 4: Reparát
ANIMOVANÝ DOBRODRUŽNÝ KOMEDIE
2023
 92 minut
 USA

 KREDITY
Režie : Peter Sohn

Hudba : Thomas Newman

Střih : Stephen Schaffer


Bastardi 4: Reparát na Disney Plus?

Na Disney+ nejsou žádné stopy po Bastardi 4: Reparát Trail, důkaz, že House of Mouse nemá žádnou kontrolu nad celou franšízou! Disney+, domov pro tituly jako 'Star Wars', 'Marvel', 'Pixar', National GBastardi 4: Reparát graphic', ESPN, STAR a další, je k dispozici za roční předplatné 79,99 $ nebo měsíční poplatek 0,99 $. Pokud jste jen fanouškem některé z těchto značek, stojí za to se přihlásit do Disney+ a nemá ani reklamy.

Bastardi 4: Reparát na HBO Max?

Je nám líto, ale Bastardi 4: Reparát Way není na HBO Max k dispozici. Je tu spousta obsahu HBO Max za 14,99 $ měsíčně, toto předplatné je bez reklam a umožňuje vám přístup ke každému titulu v knihovně HBO Max. Streamovací platforma oznámila verzi podporovanou reklamou, která stojí mnohem méně za 9,99 $ měsíčně.

Bastardi 4: Reparát na Amazon VidBastardi 4: Reparát?

Bohužel, Bastardi 4: Reparát Path by Water není k dispozici ke streamování zdarma na Amazon Prime VidBastardi 4: Reparát. Můžete si však vybrat i jiné pořady a filmy, které budete odtud sledovat, protože má širokou škálu pořadů a filmů, ze kterých si můžete vybrat za 14,99 $ měsíčně.

Bastardi 4: Reparát na Peacockovi?

Bastardi 4: Reparát Way nelze na Peacock v době psaní tohoto článku sledovat. Peacock nabízí předplatné, které stojí 4,99 $ měsíčně nebo 49,99 $ ročně u prémiového účtu. Stejně jako její jmenovec si streamovací platforma může hrát s venkovním obsahem zdarma, i když omezeně.

Bastardi 4: Reparát na Paramount Plus?

Bastardi 4: Reparát The Road to Water není na Paramount Plus. Paramount Plus nabízí správnou možnost předplatného: základní verze služby Paramount + Essential podporuje reklamu za 4,99 $ měsíčně a prémiový plán bez reklam za 9,99 $ měsíčně.

Kde mohu sledovat film Bastardi 4: Reparát zdarma?

Cinemov je webová stránka, která nabízí zdarma více než 20 000 streamovaných filmů všech žánrů zdarma. Když se přihlásíte, najdete neomezené množství HD filmů, obrovský katalog k procházení a vyhledávací panel, který vám umožní vyhledat všechny filmy, které chcete vidět.

Zajímá vás, jak legálně sledovat bezplatný streaming filmu Bastardi 4: Reparát? Pokud ano, budete rádi, že je to skutečně možné, protože v současnosti existuje v Itálii několik webových stránek, kde můžete zdarma sledovat filmy všech žánrů a dob. V některých případech se možná budete muset zaregistrovat prostřednictvím e-mailu nebo použít svůj online účet k přihlášení.

Řeknu vám podrobně, jak můžete pomocí nejpopulárnějších internetových stránek, online služeb a aplikací pro chytré telefony/tablety streamovat filmy zdarma. Cinemov je jedna z nejlepších stránek. Nabídka filmů sahá od nejnovějších filmů po klasiky z historie kinematografie, od amerických filmů po italské filmy, od hororů po komedie… zkrátka svoboda výběru, počet filmů je působivý. Samozřejmě to nenajdete, když půjdete do kina.

 Share


Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Age of History Games