Jump to content
Age of History 3

Maciej

Why aoc2 is dead?

Recommended Posts

Drogi Łukaszu, nie wiem czy szykujesz coś większego w grze czy tez nie, ale aktywność na forum jest strasznie niska. Ludzie pytają się i maja problemy lecz nikt im na nie nie odpowiada. Brałeś pod uwagę przyłączenie do forum kilku moderatorów? Czy w grze wkrótce pojawi się coś nowego? Osobiście liczyłbym na fronty i ułatwienie procesu zaznaczania prowincji uzyskanych przy podpisywaniu pokoju, ale także bardziej rozbudowane zawieranie sojuszy i dodanie innych form dyplomatycznych np. Unia personalna i realna czy unia gospodarcza. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam, krzmaciek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ja napiszę, co myślę. Jeżeli chodzi o moderatorów, support to się zgadzam. Gra chyba nie otrzyma dodatkowego wsparcia od twórcy, a mapy i scenariusze są bez większego  sensu - społeczność robi ich baardzo dużo. Dlatego uważam, że na forach dot. nowego/odświeżonego kontentu jest duża aktywność, wkońcu AoC2 to mała produkcja stworzona przez jedną osobę. Ułatwienia mogłyby zostać dodane (jak zaznaczanie prowincji pędzlem traktacie pokoju), ale przez nowe mechaniki gra straciłaby urok, prostotę. Jeżeli czegoś ci brakuje, to poszukaj na stronie gry.

Edited by Creyden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Tell a friend

    Love Age of History 3? Tell a friend!

  • Posts

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Age of History Games