Jump to content
Age of Civilizations
Sign in to follow this  
SpinoPL

pomoc przy wydarzeniach

Recommended Posts

Tworzę historyczny scenariusz w latach 1936 i chce żeby były tam historyczne wydarzenia najlepiej z Polski ale na ten moment wyczerpałem swój limit wiedzy o tych latach :P więc proszę was o pomoc napiszcie co ważnego stało się w tamtych latach w polsce i w europie 

Mogę ci napisać kilka wydarzeń  

EUROPA

1.  17. lipca 1936 - Hiszpańska Wojna domowa

2. 12.Marca 1938-Przyłączenie (Anschluss) Austrii

3. 30 Listopada 1939- Wojna Zimowa

4. 10 Maja 1940 - Kampania Francuska 

ps: Jeszcze są rozbiory Czechosłowacji ale nie pamiętam kiedy to było więc na wikipedii zobacz 😄

POLSKA
1. 1 Września 1939- kampania Wrześniowa

Jeszcze mam pytanie, Jak robić Eventy?

Jak chce żeby np Turcja miała 67 prowincji to wyskakuje event z tym związany ale nwm jak to zrobić nie działa mi wywoływacz ''liczba prowincji'' co zrobić ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Edisonek
      Siemka, przedstawiam wam scenariusz z 1600 roku. Pracowałem nad nim ok.4 miesiące z przerwami,a jak miałem skończyć,to musiałem coś poprawiać.Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów w granicach.Czytałem nawet wikipedie po angielsku hehe ;D.Jeżeli są błędy w granicach państw,walnijcie screenshota i według granic prowincji w grze narysujcie poprawne kontury.
      Hi, this is scenario from 1600. I worked on it for four months with breaks. I hope you'll like it :)
      Elo,stworzyłem już update,który dodaje przywódców do scenariusza 😉
      link do polskiej wersji scenariusza:
      http://www.mediafire.com/file/drm4xbrkak4tzab/1600+(polski).zip
      Dodałem również parę nowych państw,oraz usunąłem niektóre państwa.Również niektóre państwa otrzymały upgrade:
      Prusowie >>>> Prusy Książęce 
      Kartli-Kakheti>>>>>Kartlia i Kachetia
      itd. 
      Miłego grania 😄
       Hi, I've already created an update to the scenario, which contains small patches within the limits and adds leaders. Enjoy the game 😄
      1600 (english).zip
    • By Oxix_Polska
      Chciałbym jakieś CIEKAWE pomysły na scenariusze do AoC II
    • By Oxix_Polska
      Znacie jakieś POLSKIE scenariusze do AoC II? (Najlepiej z wyborami)
    • By SpinoPL
      stworzyłem nowy scenariusz gdzie Napoleon wygrywa swoje wojny, na razie jest tylko Ameryka Północna, Europa i wybrzeże Afryki i nie ma w nim na razie wydarzeń. Podawajcie swoje pomysły jakie wydarzenia dodać jakie państwa, stwórzmy cały świat od początku XD. Mam też inny scenariusz ale nie było pod nim żadnego odzewu wiec skończyłem nad nim pracę, nazywał się 1830 dodałem do niego Chiny i wydarzenia związane z rewolucją w Chinach nowe państwa w Europie i tym podobne. Liczę że ten scenariusz się wam spodoba 😜
      1551000813093nyzsjcwi.rar
  • Popular Now

• Create New...