Jump to content
Age of History 3

Recommended Posts

Hello

Szukacie moda inspirowanego Hoi4, ale takie, który nie jest Hoiem w 100%? Jeśli tak to dobrze trafiliście! Witam w Glory and Victoria! Obecnie prace nad modem są w faze "dobra muszę dodać jeszcze 1037382823628287 cywylizacji do końca dnia by jutro znowu tyle dodać", ale gdy już wszystkie cywilizacje zostaną dodane to odrazu biorę się za scenariusz. Mod będzie tworzony krok po kroku. W każdej nowej wersji będą usuwane błędy, dodawane soundtracki z Hoi4 oraz dodawane/poszerzane/zmieniane drzewka!

link do serwera discord: https://discord.gg/vZwqr5HsX6

Mod i scenariusz będą miały:

- muzykę z Hoi4

- Nowe ideologie

- Drzewka duchów narodowych (to co jest w Hoi4, żeby np. Rzesza mogła zrobić Anschluss), ale nie będą w 100% takie jak w grze Paradoksu

- Inne scenariusze z serii Glory and Victoria (najpierw muszę skończyć ten)

W pierwszej wersji zostaną dodane:

- Drzewko dla Niemiec (faszystowskie i Monarchistyczne)

- Drzewko dla Polski (Autorytarne i demokratyczne)

- Drzewko dla UK (Monarchia Demokratyczna)

- Drzewko dla Francji (demokraryczne i komunistyczne) 

- Drzewko dla Japonii (Faszystowkie)

 

Edited by Historyk

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Historyk said:

Hello

Szukacie moda inspirowanego Hoi4, ale takie, który nie jest Hoiem w 100%? Jeśli tak to dobrze trafiliście! Witam w Glory and Victoria! Obecnie prace nad modem są w faze "dobra muszę dodać jeszcze 1037382823628287 cywylizacji do końca dnia by jutro znowu tyle dodać", ale gdy już wszystkie cywilizacje zostaną dodane to odrazu biorę się za scenariusz. Mod będzie tworzony krok po kroku. W każdej nowej wersji będą usuwane błędy, dodawane soundtracki z Hoi4 oraz dodawane/poszerzane/zmieniane drzewka!

link do serwera discord: https://discord.gg/JTYK46hZJh

Mod i scenariusz będą miały:

- muzykę z Hoi4

- Nowe ideologie

- Drzewka duchów narodowych (to co jest w Hoi4, żeby np. Rzesza mogła zrobić Anschluss), ale nie będą w 100% takie jak w grze Paradoksu

- Inne scenariusze z serii Glory and Victoria (najpierw muszę skończyć ten)

W pierwszej wersji zostaną dodane:

- Drzewko dla Niemiec (faszystowskie i Monarchistyczne)

- Drzewko dla Polski (Autorytarne i demokratyczne)

- Drzewko dla UK (demokratyczne)

- Drzewko dla Francji (demokraryczne i komunistyczne) 

- Drzewko dla Japonii (Faszystowkie)

English please. Although, some of the words I understand like demokraryczne is democratic and komunistyczne is communist and names of countries, but other than that, I don't understand. Thanks for reading, I guess.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, UnknownVietnamese said:

English please. Although, some of the words I understand like demokraryczne is democratic and komunistyczne is communist and names of countries, but other than that, I don't understand. Thanks for reading, I guess.

here you are:

Looking for a mod inspired by Hoi4 but not 100% Hoi? If so, you've come to the right place! Welcome to Glory and Victoria! Currently, work on the mod is in the phase "okay, I have to add 1037382823628287 civilizations by the end of the day to add so much tomorrow", but when all civilizations are added, I immediately start the script. The mod will be created step by step. In each new version, bugs will be removed, soundtracks from Hoi4 will be added and trees will be added/expanded/changed!

link to the discord server: https://discord.gg/JTYK46hZJh

The mod and scenario will have:

- music from Hoi4

- New ideologies

- Trees of national spirits (what is in Hoi4, so that, for example, the Reich can do Anschluss), but they will not be 100% like in the Paradox game

- Other Glory and Victoria scenarios (I need to finish this one first)

In the first version will be added:

- Tree for Germany (Fascist and Monarchist)

- Tree for Poland (Authoritarian and Democratic)

- Tree for UK (democratic)

- Tree for France (democratic and communist)

- Tree for Japan (Fascist)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/28/2023 at 2:40 AM, Historyk said:

here you are:

Looking for a mod inspired by Hoi4 but not 100% Hoi? If so, you've come to the right place! Welcome to Glory and Victoria! Currently, work on the mod is in the phase "okay, I have to add 1037382823628287 civilizations by the end of the day to add so much tomorrow", but when all civilizations are added, I immediately start the script. The mod will be created step by step. In each new version, bugs will be removed, soundtracks from Hoi4 will be added and trees will be added/expanded/changed!

link to the discord server: https://discord.gg/JTYK46hZJh

The mod and scenario will have:

- music from Hoi4

- New ideologies

- Trees of national spirits (what is in Hoi4, so that, for example, the Reich can do Anschluss), but they will not be 100% like in the Paradox game

- Other Glory and Victoria scenarios (I need to finish this one first)

In the first version will be added:

- Tree for Germany (Fascist and Monarchist)

- Tree for Poland (Authoritarian and Democratic)

- Tree for UK (democratic)

- Tree for France (democratic and communist)

- Tree for Japan (Fascist)

Thanks. I hope it was good.

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Polish Husaria said:

Pol: ten mod wygląda nieźle, mam nadzieję że dokończysz go

Eng:this mod looks good, hope you finish it

na razie muszę pobawić się z plikami by przywódców dało się zmieniać, ale na chwilę obecną mogę powiedzieć, że w pierwszej wersji moda będzie Hiszpańska wojna domowa, zażądanie Polski Wschodniej (kresów) mimo iż nie będą miały drzewka (dopiero dostaną w przyszłych wersjach)

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Historyk said:

na razie muszę pobawić się z plikami by przywódców dało się zmieniać, ale na chwilę obecną mogę powiedzieć, że w pierwszej wersji moda będzie Hiszpańska wojna domowa, zażądanie Polski Wschodniej (kresów) mimo iż nie będą miały drzewka (dopiero dostaną w przyszłych wersjach)

Już dodałem opcję zmieniania liderów poprzez eventy. Nie dodałem co prawda kodu z TNO, ale zawsze lepsze to niż nic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety zdrowie mi dzisiaj nie dopisuje. Mam silny katar (przez, który dzisiaj nie spałem w nocy i to dosłownie). Ale szczęście w nieszczęściu. Dziś mogę oficjalnie i bez karnie siedzieć w domu. Wykorzystam ten czas by zrobić jak najwięcej w Glory and Victoria. Obecnie robię faszystowskie drzewko Niemiec i zrobiłem event, w którym Franco wygrywa wojnę domową. Dodałem też opcję zmieniania liderów. Nie ukrywam, że będę chciał jeszcze dodać opcję robienia eventów dla wszystkich państw i możliwość ustawienia agresji AI do 0% 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu informuję, że mod będzie tylko po Polsku. Zostaną też dodane do moda inne serie, które mam w planach stworzyć. Dla przykłady "fascistreich" lub "Commonwealth" z zmienioną fabułą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Chce zrobić event dla Niemiec i mam dla niego trzy nazwy:

- Dookoła Maginota

-Operacja Fall Gleb

- Poprzez Beneluks

Jak ten event ma się nazywać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Historyk said:

Hej. Chce zrobić event dla Niemiec i mam dla niego trzy nazwy:

- Dookoła Maginota

-Operacja Fall Gleb

- Poprzez Beneluks

Jak ten event ma się nazywać?

Koniec końców sam zdecydowałem. Z związki z tym, że (jeśli Polska nie będzie w alliantach) mod mimo wszystko ma się trzymać rzeczy historycznych, postanowiłem, że jeśli Polska odmówi Niemcom 1 września to Allianci nie wypowiedzą Rzeszy wojny. Francja i Wielka Brytania będą walczyć przeciw Niemcom dopiero od 1940 czyli od OPERACJI FALL GELB. wtedy też do alliantów dołączą Niderlandy, Holenderskie Indie Wschodnie oraz Belgia ( myślę też nad zrobieniem Konga jako marionetki Belgii, a jeśli już tak zrobię to wtedy ta marionetka również dołączy), a 27 września do osi dołączy Tokio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Age of History Games