Jump to content
Age of History 3
Wielki_Czlek

Glory and Victoria (first demo)

Recommended Posts

                                                     Here is my favorite child... Glory and Victoria     

After weeks of work I can show you all what I did. For now it's only demo and can be very bugged but I hope that it'll be still good enough. This mod is inspirated by HoI4. It have main menu background, music and UI from HoI4 and is using newest TNO code made by chinese community.  
 

What have been added for now:

 

• Events (100 events at all [Only Germany get them and some nations can get them by German desicions])

 

Screenshot_2024-06-20-21-34-08-127_Gl_An_Vi.thumb.jpg.c832d3c909d005897b81fc01a15955ce.jpg

 

• New ideologies (using TNO ideologies icons)

Screenshot_2024-06-20-21-20-12-734_Gl_An_Vi.thumb.jpg.fcf0676c9f2876e312e49c9eacc0b25c.jpg

 

• National Focus Trees Inspirated by HoI4 (Don't hate that historical trees are similiar to HoI4 trees. With them it's almost impossible to make it look very different. Alternative pahts will be 100% made by myself)

Screenshot_2024-06-20-21-20-47-156_Gl_An_Vi.thumb.jpg.363f2b150758be7fb709e9c254c31b7c.jpg

 

Discord link:

https://discord.com/invite/SDvrCswgc2

 

PC link:

https://drive.google.com/file/d/1Zn8sbliN3H24tBpsyp9oukL0bnEfqWew/view?usp=drivesdk

Don't delete vannilia "game" folder. Add everything from sub-folders (like "flags" or "leaders") manually. With rest you can delete it first and then add this ones from GaV (folders like "map)

Mobile Link:

https://drive.google.com/file/d/1ZooBms_SGvkCkM8Bi2wj8UKEwQ3LrfGF/view?usp=drivesdk

 

I will be thanksfull if bugs will be reporting on discord (if someone don't have it then he/she can report it here too)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yooo Wielki Człeku, jako iż że mod skupia się na byciu jak hoi4, czy dałbyś radę zmienić nie tylko wizualia gry, ale też gameplay?
Co mam przez to na myśli? Otóż, czy byłbyś w stanie zrobić tak że:
1. Można by było rekrutować tylko jedną jednostkę w prowincjach, dzięki czemu armie byłyby mniejsze, a wojna bardziej by przypominała tą z hoi4, plus boty by ci się nie rozlewały po kraju
2. Koszt utrzymania armii był by znacząco zwiększony, by armie nie liczyły 100k
3. Usunięte by były wszystkie technologie, oprócz zmniejszenia kosztu utrzymania armii, i dodano by bonus do ataku i obrony.
Także więc, co uważasz o tej sugestii? Dałbyś radę ją wykonać? Czy to też ci się nie chce, bądź nie dałbyś rady, gdyż iż ponieważ musiałbyś przeprogramować pół gry?

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Joe Mama said:

Yooo Wielki Człeku, jako iż że mod skupia się na byciu jak hoi4, czy dałbyś radę zmienić nie tylko wizualia gry, ale też gameplay?
Co mam przez to na myśli? Otóż, czy byłbyś w stanie zrobić tak że:
1. Można by było rekrutować tylko jedną jednostkę w prowincjach, dzięki czemu armie byłyby mniejsze, a wojna bardziej by przypominała tą z hoi4, plus boty by ci się nie rozlewały po kraju
2. Koszt utrzymania armii był by znacząco zwiększony, by armie nie liczyły 100k
3. Usunięte by były wszystkie technologie, oprócz zmniejszenia kosztu utrzymania armii, i dodano by bonus do ataku i obrony.
Także więc, co uważasz o tej sugestii? Dałbyś radę ją wykonać? Czy to też ci się nie chce, bądź nie dałbyś rady, gdyż iż ponieważ musiałbyś przeprogramować pół gry?

Mógłbym spróbować, ale najpierw potrzebna byłaby mi pomoc od Arena z servera TNO

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 7/8/2024 at 6:42 PM, Joe Mama said:

Yooo Wielki Człeku, jako iż że mod skupia się na byciu jak hoi4, czy dałbyś radę zmienić nie tylko wizualia gry, ale też gameplay?
Co mam przez to na myśli? Otóż, czy byłbyś w stanie zrobić tak że:
1. Można by było rekrutować tylko jedną jednostkę w prowincjach, dzięki czemu armie byłyby mniejsze, a wojna bardziej by przypominała tą z hoi4, plus boty by ci się nie rozlewały po kraju
2. Koszt utrzymania armii był by znacząco zwiększony, by armie nie liczyły 100k
3. Usunięte by były wszystkie technologie, oprócz zmniejszenia kosztu utrzymania armii, i dodano by bonus do ataku i obrony.
Także więc, co uważasz o tej sugestii? Dałbyś radę ją wykonać? Czy to też ci się nie chce, bądź nie dałbyś rady, gdyż iż ponieważ musiałbyś przeprogramować pół gry?

Pierwsze i drugie można zrobić w ideologiach a 3 to umieć jave programować

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, Snajper said:

Pierwsze i drugie można zrobić w ideologiach a 3 to umieć jave programować

Ogólnie to od pewnego kolesie co jest dobry w robieniu modów do aoh2, dowiedziałem się, że nie da się usunąć technologii, a co do ideologii, to albo byłeś pijany jak pisałeś ten komentarz, albo nwm co, bo to trzeba zmieniać kod gry, ideologie jedyne co mogą tutaj zrobić to zwiększyć koszt utrzymania wojska

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Joe Mama said:

Ogólnie to od pewnego kolesie co jest dobry w robieniu modów do aoh2, dowiedziałem się, że nie da się usunąć technologii, a co do ideologii, to albo byłeś pijany jak pisałeś ten komentarz, albo nwm co, bo to trzeba zmieniać kod gry, ideologie jedyne co mogą tutaj zrobić to zwiększyć koszt utrzymania wojska

nie wiem dokładnie o co chodzi ci z pierwszym ale ja założyłem ze w jednej turze da sie zrekrutować tylko jedną armię i w ideologiach mozna zwiekszyc koszt rekrutacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Snajper said:

nie wiem dokładnie o co chodzi ci z pierwszym ale ja założyłem ze w jednej turze da sie zrekrutować tylko jedną armię i w ideologiach mozna zwiekszyc koszt rekrutacji

chodzi mi o to, żeby w prowincjach można było rekrutować, nwm, maks 10 jednostek, by wojny były bardziej podobne do tych w hoi4, w sensie chyba
i nie, nie można w ideologiach zwiększyć kosztu rekrutacji, tylko koszt utrzymania, no chyba że ci chodzi o punkty ruchu

Share this post


Link to post
Share on other sites

It'll be second (and let's hope that last) when style of mod will change. This second form haven't even got reales yet but will get forgeted. Btw here is final list of paths for events in first full reales:

• German (Hitler's path)

• Japan (Fascist Path)

• Poland (Authoritarian Path)

• USSR (Stalin's Path)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Age of History Games