Jump to content
Age of History 3

İsimsizJojuk352

Mount And Blade Warband Mod

Recommended Posts

English:

This mode will be a small mode

Those inside the mode

- A similar background
- Similar interface
- Leaders
-350 provinces
-10 scenario

Under construction

Producers:
@İsimsizJojuk352
@Çağan Ayyıldız

-Aoc2moddingtr

Türkçe:

Bu mod küçük bir mod olucaktır

Modun içinde olanlar

-Benzer bir arkaplan
-Benzer bir arayüz
-Liderler
-350 eyalet
-10 Senaryo

Yapım aşamasında

Yapımcılar:
@İsimsizJojuk352

-Aoc2moddingtr

Edited by İsimsizJojuk352

1 hour ago, Deniz Sahin Akkaya said:

VICTORIA 2 DEAD MOD XD MI OLDU ŞIMDI BI MODU BITIRMEDEN BAŞKA BİR MODA GEÇERSENİZ %99.9 O MOD ÖLÜR ÖRNEK DÜNYA+ VICTORIA 2 GELICEK VAADEDIYORDU AMA SIZ 2 SENARYOLUK BİR MOD YAPMAYA KARAR VERDİ TEBRİKLER

d-dostum biz vic'i salmadık ben vic'e eyalet çiziyorum hala. Bu mod sadece İsimsizJojuk352'nin ürettiği çıtır çerezlik bi mod, 1 aya biter zaten .d. Ama zaten bişi değişmedi merak etme.

3 hours ago, Deniz Sahin Akkaya said:

VICTORIA 2 DEAD MOD XD MI OLDU ŞIMDI BI MODU BITIRMEDEN BAŞKA BIR MODA GEÇERSENİZ %99.9 O MOD ÖLÜR ÖRNEK WORLD+ VICTORIA 2 GELICEK VAADEDIYORDU AMA SIZ 2 SENARYOLUK BIR MOD YAPMAYA KARAR VERDINIZ TEBRIKLER

Knk kafanmı güzel??? o mod öldümü dedik 4 ay boyunca 2 kişi götümüzü cıkartarak yaptık götümüzden ter geldi
milletin aktiflini korumak için cıtır çerezlik bir mod yapiyorum ulan madem bukadar seviyorsunuz kim oynadı modu??? okadar uğraşmamız sonuçunda kim indirdi????

VICTORIA 2 DEAD MOD XD MI OLDU ŞIMDI BI MODU BITIRMEDEN BAŞKA BIR MODA GEÇERSENİZ %99.9 O MOD ÖLÜR ÖRNEK WORLD+ VICTORIA 2 GELICEK VAADEDIYORDU AMA SIZ 2 SENARYOLUK BIR MOD YAPMAYA KARAR VERDINIZ TEBRIKLER

Daha bizim modun forumunda yorumun yok gelmiş burda atarlaniyorsun sadece senin sevmenle biz bir mod yapmiyoruz biz bunları karşılıksız yapiyoruz haberin vardır inşAllah

Edit: good luck with new modcuk

Evet modcuk ne var bunda ulan victoria II ye güzel bir geri dönüş yapmak için tatil yaparken arayı boş bırakmak diye mod yapiyoruz yine yararlanamiyoruz 

2 hours ago, İsimsizJojuk352 said:

Knk kafanmı güzel??? o mod öldümü dedik 4 ay boyunca 2 kişi götümüzü cıkartarak yaptık götümüzden ter geldi
milletin aktiflini korumak için cıtır çerezlik bir mod yapiyorum ulan madem bukadar seviyorsunuz kim oynadı modu??? okadar uğraşmamız sonuçunda kim indirdi????

Ben indirdim oynadım @Italian PeCde öyle modlar yapıcaktı 1.sinde sormadı discorduna sonra kötü bir mod çıkarttı 2.nde sordu ve şu an aoi ile ilgileniyorm

2 hours ago, İsimsizJojuk352 said:

Evet modcuk ne var bunda ulan victoria II ye güzel bir geri dönüş yapmak için tatil yaparken arayı boş bırakmak diye mod yapiyoruz yine yararlanamiyoruz 

Tatil yapın ama böyle mod yapmayın forum kirleniyor oyjnun ilk çıktığı zaman olsa anlarım

Karşılıksız yapıyorsan yapma bak ad fly var direct link var sezer akkayanın mod indirme servisi var onları kullan millet bi reklam geçsin para kazanın büyük bi miktar olmasa her mod başına ortalam indirmeyle 2 lira kazanırsınız o da en az

Edited by Deniz Sahin Akkaya